Hakkmzda

1985 ylndan 1998 ylna kadar ÇFTLK NAAT EMLAK ve danmanlk hizmetleri olarak faaliyet gösteren firmamz , 1998-2010 ylna kadar ÇFTLK MÜH.MM.N.SAN ve TC.LTD.T. ad altnda faaliyet gösterdi. 2010 yl itibari ile ARMAN YAPI Mühendislik Mimarlk naat Sanayi ve Ticaret Limited irketi olarak faaliyet göstermekteyiz.

 

Firmamz, kurulduu günden bu güne kadar amacna uygun olarak çalmalarna devam etmi ve bugün ülkemizin inaat ve yatrm kurulularndan birisi olarak Türk ekonomisi içerisinde yerini almtr.

Bu zamana kadar, yüzbinlerce metrekare yap ina eden firmamz, arlkl olarak konut inaa etmitir. Ayrca stanbul ilimizin deiik ilçe ve semtlerinde i merkezleri, i yerleri ve hangar (depolama) yerleri inaa etmitir. Bu güne kadar 1.000 ‘in üzerinde aileyi ev sahibi yapmtr.

Türk müteahhitlik sektörü içerisindeki arlmz faaliyet gösterdiimiz her alanda her geçen gün daha fazla hissettirmekteyiz. 2011 yl itibari ile faaliyetlerini yurtdnda da göstermeyi hedefleyen irketimiz, inaat alanndaki etkinliini bu sayede daha da arttracaktr. Firmamz yapt yatrmlar ile Türkiye ekonomisine katk salamaya devam etmektedir.

Her yl %15 büyümeyi hedef alm, salam, güvenli admlarla ilerleyen, genç, dinamik bir irketiz.

Türkiye'nin kaliteli ve çada yaam projeleri yapan lider markalar arasnda yer almak en büyük hedefimizdir.

Yeniliklerimizden, projelerimizden ve size sunduumuz hizmetlerden daha hzl haberdar olmak iin ltfen E-Bltenimize e-posta adresinizi yazarak kayt olunuz.
ARMAN YAPI
Mhendislik Mimarlk
naat Sanayi ve Tic. Ltd. ti.
Copyright 2017 Arman Yapı Mimarlık İnşaat | Tm haklar sakldr.